10.09.2015

Суддя та його шваґер, що критикував Саакашвілі, обзавелись житлом в елітній новобудові Львова

Матір львівського судді Сергія Колодяжного – Любомира Колодяжна – записана власницею квартири в елітному житловому комплексі бізнес-класу «Золотий горіх» на вулиці Бойківська, 5В, що поруч з Парком «Горіховий Гай».

Комплекс новобудов «Золотий горіх» (зданий в 2014 р.) розташований поруч з парком «Горіховий Гай». Він має закриту територію, підземні паркінги, а квартири тут сплановані з великими панорамними вікнами та зеленими терасами.

У цьому комплексі Любомира Колодяжна є власницею квартири на 129 кв.м, також їй належить паркомісце на 12 кв.м.

Помешкання було придбане у травні 2014 року.

Ціни на житло в цьому будинку на сайті забудовника «Еко-Дім» не вказано. Утім, за даними «Гарної Хати», у червні 2014 року в цьому ж будинку квартира на 101 кв.м. була куплена в кредит за 2 млн грн. Отже, влітку минулого року ціна за квадрат становила близько 19,80 тис грн. Таким чином, вартість квартири Колодяжної на момент купівлі могла складати близько 2,55 млн гривень.

За даними ЄДРПОУ ні Любомира Колодяжна, ні її чоловік Юрій Колодяжний бізнесу не мали. Натомість Юрій Колодяжний значиться одним із засновників Відділення міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» у Львівській області.

Син Любомири Колодяжної – Сергій Колодяжний – працює суддею Залізничного району м.Львова. На цю посаду він був призначений за наказом Віктора Януковича ще у лютому 2014 р., до того Колодяжний працював суддею у Шепетівському міськрайонному суді Хмельницької області.

У декларації самого судді Колодяжного за 2014 рік вказаний дохід 191 тис гривень. Дохід членів родини (дружини) становить – 177 тис грн. Із нерухомості суддя задекларував будинок на 92 і квартиру на 80 квадратів, у власності дружини – дві квартири на 69 і 11 квадратів відповідно. За даними ЄДРПОУ, ні суддя, ні його дружина бізнесу не мали.

У цьому ж будинку квартиру має екс-прокурор Івано-Франківщини Ігор Настасяк, котрий доводиться шваґром судді Колодяжному – Настасяк одружений із його сестрою Іриною Настасяк (Колодяжною).

Помешкання площею 111 кв.м. Настасяк придбав у травні 2014 року. Із розрахунку 19,80 тис грн./кВ.м., вартість квартири на момент купівлі могла становити близько 2,19 млн гривень.

Нагадаємо, Ігор Настасяк обіймав посаду прокурора Івано-Франківської області з березня 2014 року і до червня 2015р. З посади звільнився після того, як висловив критику на адресу одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі, коли той закинув прокурорам тероризування бізнесу й хабарництво. Ігор Настасяк працював в органах прокуратури більше 20 років, переважно у Львівській області. В 2009-2014 р.р., до призначення обласним прокурором, займався адвокатською діяльністю.