17.10.2015

Скандальний екс-заступник НБУ Анатолій Шаповалов - сусід Порошенка і Стельмаха

Екс-заступник голови Національного банку України Анатолій Шаповалов оселився неподалік від свого шефа Володимира Стельмаха та Петра Порошенка у селі Козин на Київщині. Про ще стало відомо із матеріалів "Гарної хати".

За даними сайту "Гарна хата", Анатолій Шаповалов має у власності земельну ділянку та житловий будинок у селищі Козин Обухівського району. Відомо, що у Козині розташовується також і маєток колишнього Голови НБУ, а нині Голови наглядової ради "Приватбанку" - Володимира Стельмаха.

Анатолій Васильович Шаповал був заступником Володимира Стельмаха, коли той, посідав пост Глави Нацбанку. У 2002-2003 рр., працював голова правління ВАТ "Державний ощадний банк України". Згодом, з липня 2003 по лютий 2005 року - заступник міністра фінансів України в уряді Азарова. З 2005 і по 2010 рік - знову заступник Стельмаха в НБУ. ПІсля приходу до влади Януковича у  2010 році Шаповалова було звільнено з посади. За повідомленням ЗМІ, він був причетний до валютних махінацій в НБУ та сприяв рефінансуванню певних банків за грошову винагороду.

Неподалік від Анатолія Шаповала, земельну ділянку має його син Шаповалов Ігор Анатолійович. Площа земельної ділянки становить 98 соток. 

шаповалов

Окрім цього, Ігор Шаповал володіє квартирою в елітному житловому комплексі "Панорама на Печерську", що на вул. Задніпровського (Щорса), 44а.

шаповалов

Також, син Анатолія Шаповалова володіє будинком та земельною ділянкою в історичному районі Подолу, що на вул. БоричівТік, 7а. Площа земельної ділянки 1000. 11 кв.м.

шаповаловПо-сусідству, за адресою вул. Боричів Тік 7,7-б, розташовується земельна ділянка його матері та дружини Анатолія Шаповалова- Шаповалової Тетяни Григорівни. 

шаповалов

Тетяна Шаповалова працювала головою правління донецького "Європейського банку раціонального фінансування", що у 2013 році перейменували на ПАО «KSG Bank».