15.10.2015

Сім’я зампрокурора Волині збудувала розкішний маєток, працюючи лише на держслужбі (фото)

На колишнього заступника прокурора Волинської області Валерія Невіреця та його дружину Олену записаний маєток на вулиці Калиновій, 2 у селі Зміїнець поблизу Луцька. Про це пише Юрій Горбач у «Четвертій владі» з посиланням на «Гарну Хату».

волинь

Мова йде про житловий будинок площею 310 кв м, який розташований на ділянці у 25 соток. На території також є літня кухня, гараж, погріб, баня. Навкруги маєтку – двометровий паркан.

Декларація про готовність об`єкта до експлуатації подана в Держархбудінспекцію у квітні 2015 року, а в червні зареєстроване право власності на нього за колишнім прокурором і його дружиною.

Починаючи з 1994 року, Валерій Невірець працював лише в органах прокуратури. У 2005 р. він став заступником прокурора Волинської області. Цю посаду Невірець обіймав до березня 2014 року, коли звільнився за власним бажанням. В останніх деклараціях про доходи Валерія Невірця ні у нього, ні у членів сім’ї будинок в Зміїнці не вказаний.

Не вказаний маєток і у декларації про доходи за 2014 рік Олени Невірець, яка тривалий час працює в Департаменті соцзахисту населення Волинської ОДА, в якому зараз очолює відділ. В документі йдеться про 33,61 тис грн. сукупного доходу, та 126 тис грн. доходу її безробітного чоловіка, які він заробив від передачі в оренду майна .

Також у Невірців задекларовані дві земельні ділянки – в селі Світязь, та вже згадана в Зміїнці, квартира і гараж. Серед транспортних засобів – «Volkswagen Jetta» 2011 року випуску. Із списку майна сім’ї екс-прокурора зникли будинок на 55 кв. м. та дорогий автомобіль «Lexus RX 350», які декларувалися в 2013 році. А от маєток в Зміїнці так і не з’явився. Можливо, через те, що офіційно він ще не був зданий в експлуатацію.

Олена Невірець відмовилася відповідати на питання журналіста, за які кошти двоє держслужбовців збудували маєток. Вона вважає, що пояснювати це вона може лише державній службі, а не інтернет-виданню.