20.07.2015

Мати екс-прокурора Миколаєва хоче купити для сина землю на березі річки, де вже збудували особняк та гараж для яхти (фото)

30 липня на черговій сесії Миколаївської міської ради депутатам запропонують продати матері екс-прокурора Миколаєва Юрія Палія земельну ділянку на березі Південного Бугу. Про це пише Миколаївський центр журналістських розслідувань з посиланням на проект рішення сесії міськради.

николпрокур1

У березні цього року мати екс-прокурора Альбіна Палій отримала цю землю в оренду строком на 25 років. У разі прийняття міськрадою нового рішення вона отримає дозвіл провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 488 кв. м. для подальшого продажу.

Земля знаходиться у престижному місці на березі річки Південний Буг у мікрорайоні Варварівка на вул. Північній, 1/43. Вона призначена для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Наразі на ділянці збудовано двоповерховий особняк, який за документами записаний теж на Альбіну Палій, та гараж для яхти. Однак, за словами місцевих жителів, мати екс-прокурора там ніколи не бачили, на відміну від Юрія Палія. Він у будинку постійно не живе, але разом з друзями приїжджає сюди відпочивати.

николпрокур2

Подібне нерухоме майно може коштувати не менше $100 тис.

Юрій Палій очолював прокуратуру Миколаєва у період президенства біглого Віктора Януковича. На початку червня його було звільнено. Після цього він отримав посаду в одному з відділів обласної прокуратури.

В декларації Юрія Палія за 2014 значились дві квартири, гараж і авто «Volkswagen Touareg» 2011 року випуску. Його дружина володіла двома земельними ділянками, квартирою, гаражем та іншим нерухомим майном площею 221 кв. м. У 2012 році журналісти звернули увагу, що Юрій Палій носив швейцарський годинник «Ulysse Nardin», який коштував більше 7 тис євро, що було еквівалентно його п’яти місячним зарплатам.

николпрокур3