17.10.2015

«Генеральські дачі» екс-очільників СБУ, ЗСУ та екс-заступника секретаря РНБО

Вулицю Набережну у селі Музичі, на Київщині, місцеві мешканці називають «генеральські дачі». На цій вулиці по сусідству мають нерухомість три українських віськових посадовці: екс-начальник Генштабу ЗСУ – Анатолій Лопата, екс-очільник СБУ – Ігор Смешко, екс-заступник секретаря РНБО - Юрій Прокоф’єв. 

За інформацією із офіційного реєстру нерухомості, Анатолій Лопата отримав земельну ділянку у Музичах, площею 419 кв.м,  у 2009 році. За документами, військовому землю передали на підставі рішення Музичанської сільради у 2008 році.

лопата

Будинок Анатолія Лопати у селі Музичі

лопата

Юрій Прокоф’єв  у Музичах має нерухомість,  площею 419 кв.м. За інформацією із реєстру нерухомості, чоловік придбав будинок у липні 2015 року. 

прокоф

Будинок Юрія Прокоф'єва

прокоф

Інформація про нерухомість екс-керівника СБУ, а нині голови громадської організації «Честь і сила» Ігоря Смешко – у реєстрі відсутня.  Натомість,  місцеві мешканці і сусіди вказують, що будинок Ігоря Смешко розташований між помешканнями Анатолія Лопати та Юрія Прокоф’єва.  

смешко

Будинок Ігоря Смешка у селі Музичі

Нагадаємо,  у 2015 році президент України Петро Порошенко призначив Ігоря Смешко своїм позаштатним радником. 
Мають апартаменти на вулиці Набережній не лише військові. 

Також двома будинки у Музичах володіє сім’я Сидорових. 

сидоров
Сидоров Іван Петрович – людина із таким самим П.І.Б. займала посаду очільника Солом'янської районної державної адміністрації з 2010 по 2013 роки. Поруч будинок Сидорової Любові Миколаївни. У ЗМІ  писали, що саме так звуть дружину голови РДА.  

Право власності на нерухомість Іван Сидоров отримав у 2013 році, саме тоді, коли пішов із посади. Однак, придбаний будинок чи подарований -  у держакті не вказано. Нерухомість, записана на Любов Сидорову, площею 497 кв.м., перейшла у власність на підставі рішення Музичанської сільради у 2006 році. 

сидоров

Також на вулиці Набережній має нерухомість Поліщук Надія Антонівна

поліщ

Жінка із таким самим П.І.Б. у Києві прописана із Поліщуком Юрієм Сергійовичем. Людина із таким самим П.І.Б. у 2014 році займала посаду старшого оперуповноваженого Департаменту ДСБЕЗ МВС України.

поліщ