19.10.2015

Екс-мвсник у "генеральських дачах" в Музичах

Екс-перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області Василь Дячук має будинок в селі Музичі під Києвом, на вулиці, яку в народі називають "генеральськими дачами". Інформація про право власності на земельну ділянку та будинок є у Державному реєстрі. 

дячук

Дячук Василь Іванович працював слідчим слідчого відділення Чуднівського РВ УМВС України в Житомирській області, слідчим та старшим слідчим УМВС України на ­Південно-Західній залізниці, старшим слідчим з особливо важливих справ організаційно-аналітичного відділу та відділення міжнародно-правових доручень Управління з розслідування особливо тяжких злочинів та вчинених організованими злочинними групами Головного слідчого управління (ГСУ) МВС України. З 2006 по 2007 рр. призначений начальником відділу контролю за розслідуванням злочинів, пов’язаних з ДТП, Управління процесуального контролю ГСУ МВС України. У 2009–2010 рр. працював викладачем інституту післядипломної освіти Академії управління МВС України. З 2010 р. - начальник 2-го відділу Управління з розслідування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів ГСУ МВС України. З липня 2011 р. – начальник слідчого управління УМВС України в Житомирській області. У листопаді 2012 р. був призначений першим заступником начальника УМВС – начальником слідчого управління УМВС України в Житомирській області. 15 вересня 2014 був звільнений з посади відповідно до Закону "Про люстрацію".

За даними реєстру Дячук Василь Іванович у квітні 2014 року оформив право власності на земельну ділянку площею 0.2034 га у селі Музичі, Києво-Святошинського району на вулиці Набережній.

дячук

Раніше, у січні того ж року, Дячук Василь Іванович став власником житлового будинку на ділянці з ідентичним кадастровим номером.дячук

Вулицю Набережну у селі Музичі, на Київщині, місцеві мешканці називають «генеральські дачі». На цій вулиці по сусідству мають нерухомість три українських віськових посадовці: екс-начальник Генштабу ЗСУ – Анатолій Лопата, екс-очільник СБУ – Ігор Смешко, екс-заступник секретаря РНБО - Юрій Прокоф’єв.