19.10.2015

Дружина і теща заступника КМДА мешкають в елітному ЖК «Рів’єра Ріверсайд»

Дружина і теща заступника очільника КМДА Павла Рябікіна мешкають в елітному житловому комплексі «Рів’єра Ріверсайд». ЖК знаходиться на Раїси Окіпної, 18 – на березі Дніпра – і обладнаний власною стоянкою для яхт у приватній гавані.

За інформацією агентства «Лун» станом на кінець лютого цього року квадратний метр в елітному ЖК коштував 62 500 гривень.

рябікін

Дружина чиновника – Галина Рябікіна – за інформацією з реєстру оформила на себе квартиру в «Рів’єрі Ріверсайд» наприкінці серпня 2013-го. Теща Рябікіна – Катерина Старовойт – на початку грудня того ж року.

рябікін

рябікін

Обидві жінки мають відношення до бізнесу. Галина Рябікіна є шеф-редактором одного з видань, яке пише про самопізнання, саморозвиток, психологію та філософію, а також власницею кафе «Імбир» на Жилянській. До слова, офіс дружини чиновника знаходиться в Бехтерівському провулку,6, земельну ділянку під яким Рябікін і намагався передати сам собі через Київраду наприкінці минулого року, за що нині поплатився прокурорським втручанням і судовою тяганиною.

Катерина Старовойт довгий час керувала ТОВ «Рекреаційно-оздоровчим центром «Зелений порт», заснований самим Рябікіним. У 2002 році фірма отримала в оренду дві земельні ділянки на Лютневій (Жуків острів) площею 4,54 гектари, у 2003 – му ще 11,3 гектарів. На виділених ділянках зараз знаходиться яхт-клуб «Маячок».

З тещею Рябікіна також об’єднує сусідство на Радченка в Києві. У 2006-му Старовойт, Рябікін і його партнери по обслуговуючому кооперативу «Олександрівський» отримали у приватну власність від київської влади по 0,1 гектари на Радченка. Нині тут – котеджне містечко.

рябікін