15.10.2015

Чиновниця Луцької міськради купила будинок в «царському селі» (ФОТО)

луцьк

Двоповерховий будинок, який улітку купила сім`я Гнатів. Ілюстрація та усі фото порталу «Четверта влада»

Начальниця управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів влітку цього року придбала будинок у селі Тарасове під Луцьком.

Відповідна інформація з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно розміщена на сайті «ГарнаХата».

Начальниці управління культури Луцькради Тетяні Гнатів нині належить будинок загальною площею 170,8 кв. м. та житловою 58,1 кв. м. на вулиці Квітневій у селі Тарасове. Також, за інформацією публічної кадастрової карти їй належить і земельна ділянка під будинком площею 7 соток.

луцьк

луцьк

луцьк

луцьк

Двоповерховий будинок оточений двометровим бетонним парканом, який ще не завершений. Також у дворі є господарські споруди.

Право власності на будинок та ділянку зареєстроване наприкінці червня 2015 року на основі договору купівлі-продажу.

Земля у селі Тарасове є однією з найдорожчих біля Луцька, а саме село в народі називають «царським» через велику кількість розкішних новобудов. Ціна за сотку тут починається від тисячі доларів. За квадратний метр житлової нерухомості тут просять від 400-500 доларів. Тобто, за найскромнішими підрахунками, будинок сім`ї Гнатів із землею коштує близько 75 тисяч доларів.

Тетяна Гнатів працює в Луцькій міськраді з 1991 року. Відтоді обіймала посади інспектора відділу культури, заступника начальника управління культури, заступника директора департаменту культури та збереження історичної спадщини. З січня 2011 року жінка працює начальником управління культури Луцькради.

Згідно з декларацією про доходи, за 2013 рік чиновниця отримала понад 81 тисячу гривень сукупного доходу, мала дві земельні ділянки по 5 і 8,6 соток, квартиру на 46,7 кв. м., а також майже 93 тисячі гривень на рахунках у банку. У членів її сім’ї в цей час задекларовано понад 102 тисячі гривень сукупного річного доходу, а також автомобіль «Skoda Roomster» 2008 року випуску.

За 2014 рік Тетяна Гнатів задекларувала майже 93 тисячі гривень сукупного доходу та ту ж нерухомість. В членів сім`ї за 2014 рік вказано майже 180 тисяч гривень доходів. Разом з тим, у цей період заощадження у банку в жінки та членів її сім’ї зростають більш, ніж удвічі – до 208 тисяч гривень. Ще понад півмільйона гривень з’явилися на рахунках у банках в членів сім’ї Тетяни Гнатів.

луцьк

луцьк

Восьмі сторінки, на яких зазначають заощадження, із декларацій Тетяни Гнатів за 2013 (зліва) і 2014 роки

Чоловік чиновниці Микола Гнатів також отримує зарплату із коштів платників податків, адже все життя працює лікарем. З 2004 року він керує неонатальним центром Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Сама ж Тетяна Гнатів запевняє, що будинок купили за кошти, накопичені сім’єю та родиною.

– За накопичені кошти за все своє свідоме життя, – відповідає начальниця управління культури Луцькради Тетяна Гнатів на запитання звідки ж кошти. – Ми накопичили з чоловіком і мої батьки також. Це їхній був заповіт, щоб ми придбали будинок для своєї внучки. Батьки вже померли, вони свій будинок продавали, так само продали будинок батьки мого чоловіка. Ще частину коштів, якщо бути відвертим, ми позичили. Велику суму. І будемо поступово віддавати, добрі люди є.

– А чому у вашій декларації за 2013 і 2014 рік ось ці накопичення не відображені?

– Тому що це були накопичення моєї родини.

– А звідки у вашого чоловіка за рік з’явилося півмільйона гривень?

– Так само у нього були накопичення його родини, його батьків. Та й не всі ж кошти у зв’язку із цією фінансовою ситуацією і банківською політикою, не всі ж кошти лежать на рахунках. Певна сума коштів зберігалася й вдома. 

– У скільки вам обійшовся будинок?

– Яка вартість я не пам’ятаю, бо вам же треба сказати точно. Торги вела не я.