Батько голови податкової Житомирщини купив елітну квартиру на Печерську ціною мільйони гривень

18.08.2015

Анатолій Куришко, батько керівника Державної фіскальної служби у Житомирській області Лілії Куришко, минулого року став власником квартири в елітному житлокомплексі «Новопечерські Липки» у Києві. Про це повідомляє «Житомир.Інфо» з посиланням на реєстр прав власності на нерухоме майно.

Квартира на вул. Драгомирова 20-а в має загальну площу 169 кв.м., з яких 83 кв.м. – житлова площа.

Продавець ТОВ «Будспецсервис» пропонує квартири загальною площею понад 140 кв.м. за ціною від 7 млн грн.

За 2014 рік, у Лілія Куришко задекларувала 103,69 тис грн. зарплати, а доходи її чоловіка склали 1,5 млн грн. Керівник податкової вказала у декларації дві квартири: одну площею 34 кв.м., що перебуває у власності, а також орендовану квартиру площею 170 кв.м. Також членам її сім’ї належить квартира площею 41 кв.м.

Від «Наших Грошей»:

За даними держреєстру, Анатолій Куришко купив квартиру у липні 2014 року. Приблизно в той же час тривало громадське обговорення кандидатури Лілії Куришко на посаду начальника ДФС області. Тоді Куришко повідомила, що її батько мешкає в квартирі площею 18 кв.м. і має земельну ділянку в селі Пряжів.

Анатолій Куришко був прописаний у квартирі в Житомирі на вул. Старочудівнській, 12/77 площею 17,6 кв.м. Власницею цієї квартири з 2003 року є особисто Лілія Куришко.

Раніше чоловік Лілії Куришко через суд вимагав, щоб дружина офіційно повідомила Державну фіскальну службу, що неодноразово перебувала в зоні АТО. Це мало б убезпечити її від звільнення відповідно до закону про очищення влади. За даними «Житомир.Інфо», згодом цей позов був відкликаний, а звільнення Куришко заблокував окружний адмінсуд м.Києва. Недавно на сайті ДФС оприлюднили результати перевірки, якими офіційно визнано, що Куришко під люстрацію не підпадає.

Відповідно до декларації Куришко про доходи за 2013 рік, на її чоловіка та доньку були записані автомобілі Mitsubishi Colt 2005 р.в. і Lexus LX 570 2012 р.в. При тому що вона і її сім’я (чоловік і донька) тоді заробили за весь рік близько 100 тис грн. І вже наступного року батько податківці отримав коштовну квартиру у Києві.

Нагадаємо, за даними «Гарної хати», у «Новопечерських липках» мають квартири Софія Кернес, біглий міністр МВС Віталій Захарченко, екс-заступник голови Адміністрації президента Юрій Чмир та інші топ-чиновники часів Януковича.