14.09.2015

110 мільйонів на обійстя Захарченка (від 2013 р. оновлено)

Бюджет дав 110 млн грн. на покращення умов життя Захарченка поряд з Конча-Заспою і його сусідів – заступниці Льовочкіна, чоловіка Богатирьової.

24 грудня Тетяна Чорновіл з Автомайданом відвідала Обухівський район. Неподалік від блатної Конча-Заспи отаборився донецький міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Спершу процитуємо текст Чорновіл.

«Маєток знаходиться на межі сіл Підгірці та Романків. В’їзд з Дніпропетровського шосе, перед поворотом на Романків (27 км) – направо через заправку, далі вниз і наліво 50 метрів.

захармает1

Маєток Захарченка ще будується. За парканом, що простягнувся майже на 300 метрів, проглядається кілька будівель різного ступеню готовності. Нині тривають будівельні роботи, працює кран.

зарахмает2

В найдальшій від траси території маєтку можна побачити повністю готовий житловий комплекс. Будинок, гараж, будинок для охорони. Хатка не вражає розмірами, певно це тимчасове житло «донецького» міністра, поки триває будівництво основного палацу.

захармает3

Перед маєтком Захарченка – шлагбаум та посилена охорона. Місцеві мешканці розповідають, що в заміський маєток Захарченко прилітає на вертольоті. І справді, недалеко від маєтку є вертолітний майданчик та ангар для вертольотів».

захармает4

Після опублікування цих даних уже через кілька годин Тетяну Чорновіл жорстоко побили невідомі, у неї струс мозку, числені гематоми, зламаний ніс. Зараз вона у реанімації.

Тетяна писала, що адресу Захарченків їй підказали місцеві мешканці. «Наші Гроші» виявили, що у базі Держархбудінспекції справді є дані про те, що дружина міністра Людмила Захарченко оформляла на себе дозволи на зведення будинку у селі Романків по вул. Дубовий гай, 49. (АПД від 2015 р.: Нині маєток оформлений на нідерландський Фонд ЛВВ)

Села Романків і Підгірці фактично зливаються в єдиний елітний комплекс. Причому елітизація почала відбуватись порівняно недавно. На їх покращення з бюджету виділялись такі гроші, яких не бачили у будь-яких інших селах України.

У «Віснику державних закупівель» ми знайшли тендери на ремонт і будівництво доріг у Романкові (5,29 млн грн. наприкінці 2010 року) і у Підгірцях (23,89 млн грн. наприкінці 2010 року і 20,14 млн грн. у грудні 2013 року). Також бюджет допоміг Підгір’ям з реконструкцією полігону твердих побутових відходів: на покращення сміттєзвалища у жовтні 2013 року дали 60,68 млн грн.

За даними телепрограми «Наші Гроші», окрім маєтку у конча-заспівському передмісті Києва, Захарченки також завершують ремонт у київській квартирі площею понад 150 кв. метрів на Печерську. За словами ріелтора, міністр придбав квартиру рік тому приблизно за 2,5 мільйони гривень. Також Захарченки виставили на продаж своє обійстя у Донецьку.

А тепер коротенький огляд громадян, що оселились довкола Захарченків. (Ми не стверджуємо, що нижчевказані політики оселилась у Романкові та Підгірцях, можливо це їх повні тезки). Отож.

Повні тезки громадян, які отримували дозволи у Держархбудінспекції на будівництво у селі Романків.

Акімова Ірина Михайлівна, перший заступник глави Адміністрації президента України.

Атаманюк Юрій Анатолійович, перший заступник начальника Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у 2011 році.

Горбачова Інна Станіславівна, мешканка м. Єнакієве. У 2010 році Новопетрівська сільрада Вишгородського району дала восьми громадянам, у тому числі і їй, 1 гектар під садівництво. Чи знаходиться цей гектар під резиденцією «Межигір’я» Віктора Януковича, чи поряд – невідомо.

Климець Ольга Анатоліївна, дружина горілчаного бізнесмена з Донецька Павла Клімця («Олімп»), колишній нардеп від Партії регіонів, у 2013 році призначений першим заступником голови правління «Державної продовольчої зернової корпорації України».

Мінченко Анатолій Каленикович, у 1990-х був міністром державних ресурсів України, міністром промполітики і паливо-енергетичного комплексу. З 2000 року – голова наглядової ради ВАТ «Укрпідшипник» братів Клюєвих.

Романенко Геннадій Васильович, начальник Київської міжрегіональної митниці Міндоходів. (АПД 2015 р. Нині переоформлено на сина Романенко Ілля Геннадійович)

Повні тезки громадян, які отримували дозволи у Держархбудінспекції на будівництво у селі Підгірці.

Клюзнер Олександр Володимирович, «власник ринків в м. Києві» – так зазначено у наказі Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, до якої також входить перший віце-президент Всеукраїнської асоціації «Укрринок» Володимир Левін, наближений до Олексія Чеботарьова. Чеботарьов близький до голови МВС Захарченка (див. Хто бореться з Майданом: Чеботарьов).

Самусєв Сергій Володимирович, президент корпорації «Золоті ворота» (будівництво доріг і забудовник Конча-Заспи), колишній радник Віктора Медвечдука (АПД 2015. Поруч ділянки його сина )